1.klass

  • Õpetaja Marie-Christine Väli-Adams – mariechristine@hilarius.ee

1.klass

  • Õpetaja Diana Kolesova – loksaizmail@gmail.com

2,3.klass

  • Õpetaja: Karmen Lepp – karmenlepp@hotmail.com
  • Abiõpetaja: Marika Vakepea 

​4.-6.klass

  • Õpetaja: Karin Raidma – karin@hilarius.ee
  • Abiõpetaja: Eva Lind 

​4,6.klass

  • Õpetaja: Kaisa Kuusiste – kaisakuusiste@gmail.com

​7-8.klass

  • Õpetaja: Eva Ramjalg – eva.minu@hotmail.it
  • Abiõpetaja: Gea Sarapson

6.-8.klass

  • Õpetaja: Kristiin Metsanurm – kristiinm@gmail.com
  • Abiõpetaja: Kersti Pellmas

​8.-9.klass

  • ​Õpetaja: Kristiina Sau-Ek – kristiina@hilarius.ee

9,​PÕ1,PÕ2,LÕ.klass

  • Õpetaja: Kristel Joamets – kristel.joamets@mail.ee
  • Abiõpetaja: Anita Haljak 

Aineõpetajad

  • Kehalise kasvatuse õpetaja: Marika Vakepea marika.vakepea@gmail.com
  • Tööõpe (puutöö) – Peeter Sihvre – peeter.sihvre@gmail.com
  • Tööõpe (kangasteljed, savitöö) – Anita Haljak haljakanita@hot.ee
  • Muusikaõpetaja – Maria Veretenina m.veretenina@gmail.com
  • Valikaine arvutiõpetus – Kristiin Metsanurm, Kersti Pellmas
  • Valikaine kodundus – Karin Raidma​
  • Valikaine inglise keel – Kristiin Metsanurm

Tugispetsialistid

  • Logopeed ja HEV õpilaste õppe koordineerija – Ireen Kukner – ireenkukner@gmail.com
  • Eripedagoog – Kaisa Kuusiste – kaisakuusiste@gmail.com
  • Psühholoog – Liis Müürsepp – liis@hilarius.ee

​Lapsehoiuteenuse osutajad

  • Irje Kaal – irje.kaal@live.com
  • Kristjan Naarits – stiraan@gmail.com